Tabela Fiyatları

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Tabela Fiyatları

İş yerlerinin müşterileriyle kurduğu ilk iletişim isimleridir. Bunun içinde çoğunlukla iş yerleri tabelaları tercih eder. İlk göze çarpan müşteriyle kurulan ilk karşılıklı iletişim olması açısından kullanacağınız tabela aynı zamanda sizlerin müşteriye sunacağınız hizmetinde aynası olacaktır.

Biz bunu müşteriyle karşılıklı güvenin ilk adımı olarak da değerlendiriyoruz. “Alt tarafı bir tabela ne olacak” derseniz inanınki yanılırsınız. Özensiz, anlamı düşük, yazım yanlışı olan, renk uyumu kötü, kirli bir tabela müşteriye sizinle ilgili kötü bir izlenim bırakacaktır. Tabela bir işyerinin kıyafetidir. O yüzden o kıyafet de iyi terziler tarafından dikilmelidir. Biz de uzman ekibimizle tam olarak bunu yapmaktayız.

Genel olarak kişilerin ilk aklına gelen tabela fiyatları olmaktadır. Tabiki de ekonomi çok önemlidir ama bazı konularda her şey değildir. İşletme olarak kaliteyi ön plana koymaktayız. Bu ölçüde fiyatlarımızı oluştururken piyasa ölçülerinden daha iyi seviyede fiyat vermekteyiz.

ÖZEL İSTEKLERE UYGUN

Tabela fiyatları tek bir kategori de değerlendiremez. Her tabelanın kendine göre bir fiyatı olacaktır. Her türlü fiziki tabela çeşitleri, alüminyum tabela, pleksi tabela, kutu harf tabela, banko arkası tabela, paslanmaz krom tabela, ofis kapı isimlikleri vb. tabela çeşitleri hizmetimiz dahilindedir. Sizlerin özel istekleri ışıklı, ışıksız isteğinize göre fiyat belirlenmektedir. Tabi tabelanın boyutuna, kullanılan malzemeye kadar fiyatlarda oynama bulunmaktadır. O yüzden sizlerin bizlere ulaşarak tabelanız hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. İşletmemiz sizlere anında geri dönüş sağlayarak tüm sorularınıza cevap verecektir.