Dijital Baskı Tabela Modelleri İçin 2 Çarpıcı Öneri

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Dijital baskı tabela modelleri, reklam ve marka tanıtımı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Ekonomik ve etkileyici dijital baskı tabelalar markanızı en iyi şekilde yansıtır.

Dijital baskı birçok şirket için önemli reklam yöntemlerinin başında gelir. Geleneksel baskı çeşitleriyle karşılaştırıldığında, dijital baskı ekonomik özelliğiyle dikkat çeker. Seçenek sayısının fazla olması ve her işletmeye uygun modeller bulundurması bu tabela çeşidini popüler kılmaktadır.

Dijital baskı tasarımı, reklam ve tabela merkezlerinde tasarlanır. Bilgisayar ortamında hazırlanan dijital baskı tasarımları gelişmiş baskı teknolojileri ile üretilir. Fotoğraf destekli tasarımlara sahip olan dijital baskı tabela modelleri kaliteli malzemeler üzerine el değmeden yapılır. Dijital baskı, tabela üretiminin yan sıra el ilanı ve broşürler için de kullanılır.

Dijital Baskı Reklam Tabela Modelleri Avantajları Nelerdir?

İşletmelerin rakip firmalara fark atmasını sağlayan önemli faktörlerin başında tabela kullanımı gelir. Markanızın kimliğini yansıtan ve bilinirliğini arttıran tabela modelleri her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.  İşletmenizi profesyonel bir firma görünümüne kavuşturan dijital baskı pek çok avantajı da beraberinde getirir. Hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanan bu tabela modelleri vakit kaybetmeden tanıtım yapmanıza olanak tanır.

Dijital baskı tabela sistemleri her zaman ulaşılabilir reklam araçlarıdır. Bu tabelalar talep etiğiniz taktirde dijital baskı tabela firmaları tarafından kısa sürede hazırlanır. Ayrıca tek seferde birden fazla tabela yaptırarak saklayabilirsiniz. Bu tabela modellerinin ekonomik olması aynı anda çok sayıda tabela yaptırmanızı mümkün kılar.

Dijital Baskı Tabela Modelleri Neler?

Dijital baskı tabela örnekleri çeşitlilik açısından pek çok seçenek sunar. Bu tabela çeşidinde her firmaya uygun tabela modelleri bulmanız mümkündür. Şık, estetik ve kullanışlı tabela modelleri arıyorsanız dijital baskı makineleriyle üretilen tabela modelleri beklentinizi karşılar. İşletmenizin karakteristik özelliklerini ortaya koyan modern tabela modelleri mevcuttur.

Dijital baskıyla üretilen tabela modelleri, etkileyici ve kaliteli görünüm sunar. Ekonomik bir tabela modeli olduğundan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmesi kolaydır. Dış koşullarda kullanıma elverişlidir. Ayrıca iç mekânlar için de tercih edilir. Bu tabela modelleri istenilen ölçülerde tasarlanabilir. İşletmenizin konseptini tamamlayan görsel efektleri bu tabela modellerine kolayca işlenir.

1- Dijital Baskı Vinil Tabela Modelleri

Vinil, PVC ve muşamba gibi malzemelerin özelliklerine sahip bir kumaş çeşidi olduğundan dijital baskı vinil tabelalar olumsuz hava şartlarına karşı dirençlidir. Profesyonel reklamcılar tarafından üretilen vinil baskılar firmanızı tanıtmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir. Modern tabela modelleri içerisinde en popüler tabelalar içinde yer alır.

Vinil tabela modelleri trend reklam modasına hızlıca ayak uydurmanızı kolaylaştırır. Diğer adı branda olan dijital baskı vinil sahne baskı, ışıklı tabela branda baskısı, fuar stand baskısı, duvar kaplama, Atatürk posterleri gibi farklı reklam malzemelerinin üretiminde kullanılır. Farklı boyutlarda üretilen vinil tabelalar maksimum 5m x 50 m ölçülerindedir.

2- Dijital Baskı Işıklı Tabela Modelleri

Dijital baskı reklam tabelaları, ışıksız veya ışıklı tabela şekilde tasarlanmaktadır. Dayanıklı ve hafif yapılarıyla birçok firmanın vazgeçilmez reklam ürünleri arasında yer alırlar. Vinil baskı tabelalar özellikle iç mekânlarda sıkça tercih edilir. Sağlığa zararlı olmadıkları için temas edilmesinde bir sakınca yoktur. Bu tabelalarda renklerin parlaklık ve doygunluk oranı doğru ayarlandığında mükemmel bir görsel sunum oluşturur.

Dijital baskı ışıklı tabela modelleri LED aydınlatmalarla ışıklandırılır. Aydınlatma armatürleri tabela kasasının içerisine yerleştirilir. LED’ler dijital baktı tabelanın son derece gösterişli ve çarpıcı olmasını sağlar. Özgün tasarımları firmanızın kalite imajını ortaya koyar. İstenilen her temada üretilmeleri mümkündür.

Dijital Baskı Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Dijital baskı tabela firmaları içerisinde kalitesiyle ön plana çıkan firmamız bütün tabela modellerini en uygun fiyata sunmaktadır. Markanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtan tabela modelleri oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Bu nedenle fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Ancak dijital baskı reklam tabelaları piyasadaki en ekonomik tabela modelleri arasında yer alır.

Dijital baskı reklam tabela modelleri firmalara ve taleplere göre farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle tabelalar için net bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Tabela ölçüleri fiyatlandırma üzerindeki en önemli etkendir. Dijital baskı reklam tabelasının boyutunun büyüklüğü ile doğru orantılı olarak fiyatı da artmaktadır. Tabelanın tasarım özellikleri ve fotoğraf baskısı gibi faktörler fiyatın artmasını sağlar. Kullanılan baskı çeşidi ve renkler de fiyatın belirlenmesinde etkili faktörlerdir.