3 Adımda Paslanmaz Çelik Tabela-İstanbul Reklam Tabelacı

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Paslanmaz çelik tabela modelleri iş yerrinizin marka değerini arttırmaktadır. İşte, birbirinden şık tasarımlarıyla firmanızı ön plana çıkarak tabela örnekleri! 

Reklam sektöründe kullanılan malzeme çeşitliliği arttıkça tabela seçenekleri de çoğalmaktadır. Firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtan tabelaların malzeme kalitesi tabelanın uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Özellikle sık sık konsept değişikliğine gitmiyorsanız tabelanızın çevresel faktörlere karşı dayanıklı olması büyük avantaj sağlar.  

Bu noktada çelik tabelalar beklentinizi karşılamaktadır. Çelik tabelalar model ve renk çeşitliğinin yanı sıra farklı firmalara uygun olarak tasarlanabilme özelliğinden dolayı oldukça rağbet görmektedir.  

Paslanmaz Çelik Tabela Modelleri Neler? 

Krom nikel sacdan üretilen paslanmaz çelik tabela modelleri konsept tasarımlar için ideal reklam ürünleridir. Hem iç hem de dış mekânlarda kullanılan çelik tabelalar firmanızın prestij kazanmasını sağlar. Çelik tabelaların kullanım alanı oldukça geniştir. Kurumsal logo tasarımlarında en çok tercih edilen reklam tabela çeşitlerinin başında çelik tabela modelleri gelmektedir. 

Farklı boyutlarda üretilen çelik tabelalar ihtiyaca göre ölçülendirilmektedir. Tabelanın nerede kaullanılacağına ve tasarım şekline bağlı olarak farklı boyutlarda üretilen çelik tabelalar firmalara özel olarak üretlilmektedir. Çelik tabela modelleri kullanım yerleri de üretimlerine göre farklı özelliklere sahiptir.  

1- Paslanmaz Çelik Tabela | Işıklı Tabela Modelelleri 

Paslanmaz çelik tabela modelleri ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir. İhtiyaca ve kişisel zevklere göre farklı renkteki aydınlatma aramatürleriyle desteklenen tabelalar müşerilerin dikkatini çekmektedir. Müşteri potansiyelini ve marka bilinirliğini arttırmak için ışıklı tabela kullanımı yaygın bir tercihtir.  

Paslanmaz çelik ışıklı tabelalar led veya floresan lamba sistemleriyle aydınlatılır. Özellikle gece saatlerinde işletmelerin dışarıdan rahatça fark edilmesinde ışıklı tabela kullanımı son derece etkilidir. İç mekânlarda ise müşterilerin ilgisini çekmek ve markayı odak noktası haline getirmek için ışıklı tabela kullanmak iyi bir alternatiftir.  

2- Dükkân Tabela Modelelleri 

El işçiliği ile üretilen paslanmaz çelik tabelalar dükkânlarda kullanıldığında şık bir görüntü oluşturur. İlk bakışta dikkatleri üzerine çeken çelik tabelalar hafızlarda olumlu bir imge olarak kalır. İnsanların görsel zevklerine hitap eden çelik tabela modelleri müşteri potansiyelinizi arttırmanızı ve daimi müşteriler edinmenizi sağlar.  

3 Adımda Paslanmaz Çelik Tabela-İstanbul Reklam Tabelacı
3 Adımda Paslanmaz Çelik Tabela-İstanbul Reklam Tabelacı

Çelik tabelalar diğer tabela çeşitlerine oranla görsel olarak bir adım öndedir. Her zaman hedef kitlenizin ilgisini çeken bir tabela arıyorsanız çelik tabelalar tam da bunun için var. Ayrıca hem bütçe hem de zaman tasarrufu konusunda çelik tabelalar idealdir.  

3- Totem Tabela Modelelleri 

Paslanmaz çelik tabela modellerinin önemli özelliklerinden biri çeşitliliğidir. Çelik tabelalar firmanızın profesyonel bir işletme olduğu izlenimini yaratır. Özgün tabela tasarımları konusunda en avantajlı seçenekler yine çelik tabelalarda mevcuttur. Çünkü el işçiliği ile özel olarak tasarlanan çelik tabela modlelerini taklit etmek ve kopyalamak zordur. 

Çağdaş bir reklam tanıtımı için modern dönemin en popüler malzemelerinden biri olarak paslanmaz çeliği tercih etmenizi öneririz. Özellikle dış ortamda bulunan totem tabelaların olumsuz hava koşaullarından etkilenmemesi için paslanmaz çeliği tercih edebilirsiniz. Çünkü çoğunlukla şehir merkezinin dışında kullanılan totem tabelaları sık sık değiştirmek zor olabilir. 

Kompozit Tabela mı Çelik Tabela mı? 

Tabela tasarımında en önemli hususlardan biri de dayanıklılıktır. Firmanızın marka kimliğini ortaya koyan tabelalar dayanıklı ve sağlam olduğu sürece daha etkileyici görünür. Firmanız için tabela seçimi yaparken kompozit ve çelik tabela modelleri arasında kalabilirsiniz. Bu durumda her iki tabela çeşidinin farklarını bilmek işinizi kolaylaştırır.  

Kompozit tabelalar çelik tabela modellerinden daha hafif olmasına karşın dayanıklıdır. Taşınması ve montajının kolay olmasıyla beraber kolay tasarlanabilmesi kompozit tabela modellerini cazip kılmaktadır. Kompozit tabela modelleri de aydınlatma sistemleriyle ışıklandırılmaktadır. Işıksız olarak da tasarlanabilen kompozit tabelalar, özellikle cephalere kolayca uyum sağlar.  

Çelik Tabela Fiyatları | Reklam Tabela Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Tabela fiyatları, firmanızı tanıtmak için ihtiyaç duyduğunuz tabela çeşidine göre değişmektedir. Tasarımında kullanılacak malzeme ve üretim yöntemi fiyatlar üzerinde etkilidir. El işçiliğine dayanan reklam ve tabela tasarımlarının fiyatı daha yüksek olmaktadır.  

Paslanmaz çelik tabela modelleri uzun ömürlü olduklarından bütçe dostu reklam ürünleri arasında yer almaktadır. Reklam tabela fiyatları tabelanın boyutu ile doğru orantılı olarak artar. Bununla birlikte kurumlara özel tasarlanan tabela modelleri hazır tabela modellerine göre daha yüksek olmaktadır. Bütçenize uygun farklı pek çok tabela modelini en uygun fiyata bulmanız mümkündür.