4 Başlıkta Gravür Oyma Tabela Nedir Ne İşe Yarar?

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Gravür oyma tabela firmanızın kimliğini yansıtmak için kullanabileceğiniz modern bir reklam aracıdır. İşte gravür tabelalar hakkında merak edilen detaylar!

Tabelalar, gelişen ve değişen reklam sektöründe firma tanıtımı için yepyeni seçenekler sunmaktadır. Firmanızın özgün kimliğini ve hizmet anlayışını en iyi yansıtan tabela çeşitlerini bulmak için kalitesi ile adından söz ettiren reklam firmaları ile çalışabilirsiniz.

Teknolojinin reklam sektöründe yeni alternatifler yarattığı günümüzde tabela çeşitleri de yaygınlaşmaya başladı. En çok tercih edilen tabelalardan biri de gravür tabela modelidir.

Gravür Tabela Nedir? Gravür Oyma Tabela Neden Yapılır?

Gravür tabela küçük ve büyük ölçekli işletmelerin markasını tanıtmak amacıyla kullanılan reklam aracıdır. Hem iç hem de dış mekânlarda kullanılan gravür tabela sayısız tasarım örneği ile beğeni kazanmaktadır. Farklı sektörlere hitap eden gravür tabelalar, işletmelerin hizmet alanlarını en iyi şekilde anlatacak şekilde tasarlanabilmektedir.

Gravür oyma tabela renk seçeneği açısından oldukça avantajlıdır. Her renkte kolayca üretilebilen bu tabela modeli firmanızın logosu ve dekorasyon stili ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır. İşletmenizde öne çıkan renklerle uyumlu dinamik bir gravür tabela modeli veya zıt renklerin hâkim olduğu sıra dışı bir tabela tercih edebilirsiniz.

Gravür Tabela Malzemesi Nedir? Gravür Tabela Ne İşe Yarar?

Gravür tabelalar pleksi malzemeden üretilir. İşlenmeye ve şekillendirmeye elverişli olmasından dolayı geniş yelpazeli dekoratif tabela üretimleri mevcuttur. Göze hitap eden ve müşteri potansiyelini arttıran bu tabela modeli şık ve etkileyici görüntüsü ile işletmelerin ilgi çekici olmasını sağlar.

İşletmeler için müşterileri etkileyin görsel tabelalar oldukça önemlidir. Gravür oyma tabela bu beklentiyi karşılayacak özelliklere sahiptir. Pleksi, renkli ve renksiz plastik cam olarak bilenen ve dekorasyonlar için sonsuz sayıda alternatif sunan bir malzeme olduğundan özgün gravür oyma tabela modelleri üretmeyi mümkün kılmaktadır.

Gravür Oyma Harf Tabela Nedir?

Pleksi malzemenin oyularak veya kazınarak harflerin çıkarılmasıyla elde edilen tabelaya gravür oyma harf tabela adı verilir. Saydam, yarı saydam ve tam saydam pleksiden üretilen oyma harf tabelanın nasıl yapılacağı müşteri talebine ve markanın kimliğine göre değişmektedir.

Gravür tabelanın üstüne sivri uçlu özel kalemlerle çizim yapmak ve resim çizmek de mümkündür. Bu nedenle fonksiyonel özelliğiyle de ön plana çıkar. Gravür oyma tabela üretim malzemesi ve şeklinden dolayı logo ekleyerek veya firmanın kimliğini yansıtan görsellerle destekleyerek özgün bir stil yaratmak için oldukça elverişlidir.

Pleksi Gravür Oyma Led Tabela Nedir?

Gravür oyma tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilmektedir. Tabelanın led ışıklarla aydınlatılması sonucu ışıklı gravür tabelalar elde edilir. Dikkat çeken ve firmanın dekorasyonuna hareketlilik katan bir reklam tanıtımı için ideal tabela çeşitlerindendir.

Işıklı gravür tabelalar son dönemin en popüler reklam ürünleri arasında yer alır. Rakip firmalara fark atmak isteyen işletmeler için ışıklı gravür tabelanın özel bir yeri vardır. Güven ve kalite görüntüsü veren bu tabelalar müşterilerin kendilerini özel ve değerli hissetmesini sağlar.

Tabela Yapımı Ne Kadar Sürer?

Gravür oyma tabela tasarımı ve üretimi profesyonellik isteyen bir alandır. Bu nedenle alanında uzman tabelacılarla çalışmanız, istediğiniz sonuçları elde etmeniz için önem arz eder. Tabelanın üretim şekli tabela çeşidine göre değiştiğinden teslim edilme süresi de değişmektedir. Sağlıklı ve orijinal bir tabelanız olsun istiyorsanız işi aceleye getirmeden en iyi tabela modellerini yaptırabilirsiniz.

Tabelanın yapım süresi malzemesi ile de doğrudan ilişkilidir. İşlenmesi kolay malzemeden üretilen tabelaların yapımı daha kısa sürmektedir. Ayrıca tabelanın boyutu ve montaj şekli de üretim sürecini etkiler. Gravür oyma harf tabela siparişi verdiğinizde, normal koşullarda, tabela bir hafta içerisinde elinize ulaşır.

Gravür Oyma Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Tabela kullanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de tabelanın maliyetidir. Reklam piyasasında tabela çeşitliliği fazla olduğundan tabelaların maliyetleri de değişmektedir. Ancak her firmanın ortak hayali bütçe dostu bir tabela yaptırmaktır.

Gravür oyma tabela yaptırmak istiyorsanız kaliteden ödün vermeyen reklam firmalarından destek alabilirsiniz. Sağlam, dayanıklı ve ekonomik bir oymatabela, markanızı en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Tabelanızın boyutu fiyatı üzerindeki en önemli etkenlerdendir. Boyut büyüdükçe kullanılan malzeme miktarı artacağından fiyatı da yükselir.