7 Adımda En Popüler Işıksız Tabela Modelleri ve Fiyatları

Kategori: Bilgi Bankası | 1

Işıksız tabela modelleri iş yerleriniz ve işletmelerinizi temsil eder. Müşterilerinizin işletmeniz hakkındaki ilk izlenimi tabelanız üzerinden oluşur.

Tabelalar ziyaretçilerinize, yaptığınız iş ve prestijiniz hakkında ipuçları verir. Firmanız için tercih ettiğiniz tabela modeli, firma kimliğinizle eşleşmelidir. Işıksız tabelalar; maliyetsiz, etkili ve güvenilir tabelalardır. Bu tabelalar klasik ve nitelikli tasarımlarıyla ön plana çıkar.

Tabelalar, işletmenizin topluma açılan yüzüdür. Bu nedenle tabelanızın fikirlerinizi yansıtması ve bilgilendirici olması önemlidir. Tabelanız, net ve anlaşılır tasarımıyla şirketinizin müşterilerinize ne vadettiğini anlatan görsel sunumdur.

Işıksız Tabela Özellikleri Nelerdir?

Işıksız tabelaların tasarımında birçok faklı malzeme çeşidi kullanılır. Tabela tasarımının temeli ışıksız tabelalara dayanır. Işıksız tabela, güçlü tasarımlar ve kolay montaj imkanı tanır. Işıksız tabelaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Işıksız tabela modellerinin bakımı diğer tabela çeşitlerine göre oldukça kolaydır.

Yüksek dayanıma sahip malzemelerden üretildikleri için sağlam ve uzun ömürlüdürler. Dış etkenlere, ani darbelere ve olumsuz hava koşullarına dayanıklıdırlar. Kurulumları kolay olduğundan kısa sürede yerleştirilirler. Işıksız tabelalar yalnızca gün ışığında görülür.

Işıksız Tabela Modelleri Nelerdir?

Firmamız tarafından profesyonel olarak üretilen ışıksız tabela modelleri fonksiyonel ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeker. Kurulum prosedürünün zaman kazandırması oldukça önemlidir. İlerleyen dönemlerde zaman aşımından dolayı herhangi bir sorunla karşılaşıldığında gerekli parçalarının tedarik edilmesi kolaydır. Bütçe dostu tabela alternatifleri arasında yer almaları ışıksız tabelaların popülerliğini korumasını sağlamaktadır.

1- Işıksız Tabela Modelleri | Pleksi Tabela

Pleksi tabela, dayanıklı olması nedeniyle en çok tercih edilen ışıksız tabelalar arasında yer alır. Pleksi tabelalar, estetik tasarımları ve çeşitli renk seçenekleriyle markanızı en iyi şekilde yansıtır.  Uzun ömürlü özelliğe sahip olan pleksi tabelalar, hafif bir yapıya sahiptir. Pleksi tabela modelleri firmamız tarafından profesyonel olarak tasarlanmaktadır.

2- Kutu Harf Tabela

Işıksız tabelalar kategorisinde yer alan kutu harf tabela son dönemlerde popülerlik kazanmaya başlamıştır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olan kutu harf tabelalar geniş yelpazeli malzeme çeşitliliği ile dikkat çeker. Bu ışıksız tabela modelinin üretiminde kullanılacak malzeme, tabelanın kullanılacağı mekâna göre belirlenir.

İki boyutlu tasarımlarının yanı sıra üç boyutlu tasarımları da mevcuttur. Fonksiyonel kullanıma ve şık bir görünüme sahip olan kutu tabelaları firmamızdan talep ettiğiniz standartlarda temin edebilirsiniz.

3-Totem Tabela

Uzaktan kolayca fark edilme özelliği, totem tabelaların tercih edilmesindeki temel etkendir. Özellikle kurumsal firmalar büyük boyutlardaki hizmet binaları için totem tabela modellerini kullanırlar. Totem tabelaların, cadde ve sokak başları gibi açık hava tabelası olarak görev aldıkları yerler de mevcuttur.

Firmamız, totem tabelaları işletmelerin talebi doğrultusunda istenilen boyutlarda üretmektedir. Çok büyük boyutlarda olduğu bilinse de ihtiyaca göre ölçüleri değişmektedir. 5×15 m ya da 3×4 m boyutlarda üretilen totem tabelalar bulundukları yerde hemen dikkat çeker.

4- Ahşap Tabela

Ahşap, eskimeyen tasarım malzemesi olarak teknolojinin gelişmesiyle daha kolay işlenir hale gelmektedir. Ahşap tabelalar da bu doğrultuda modern tasarımlarla daha popüler hale gelmiştir. Eskimeyen ışıksız tabela modelleri arasında yer alan ahşap tabelaların kullanım alanı son derece geniştir. Firmamız iç veya dış mekanlar için özel ahşap tabelalar üretmektedir.

5- Gravür Oyma Tabela

Gravür tabela modelleri, çoğunlukla kafe veya bina girişlerinde ve dış mekanda görselliği vurgulamak için kullanılan tabelalardır. Bu tabelaları ışıklandırarak daha etkileyici hale getirmek mümkündür.

6- Dekota Harf Tabela

Dekota, tabela ve reklamcılık sektöründe foreks olarak da bilinen köpük PVC levha anlamına gelir. Hafif bir malzeme olduğundan işlenmesi, taşınması ve monte edilmesi oldukça kolaydır. Dekota tabelalar uzun ömürlü ve ekonomik tabelalardır. Firmamız bu tabela modellerini üstün kalitedeki malzemelerle üretmektedir.

7-Folyo Baskı Tabela

Işıksız tabela modelleri içerisinde popüler olan diğer tabela modeli ise folyo baskıdır. Bu tabelalar dekorasyon, reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan etkileyici ürünlerdir. Folyo baskı tabelalara yazı, resim, desen ve rakam eklenebilmekle beraber, bu tabelalar her renkte tasarıma uygundur. Firmamız zengin folyo baskı tabela çeşitleriyle işletmenizi en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı olur.

Işıksız Tabela Fiyatları

Işıksız tabela modellerinin fiyatları diğer tabela modelleri ile karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Işıksız tabela modelleri farklı çeşitlerde üretildiğinden, üretiminde kullanılan malzeme türüne göre fiyatları değişmektedir.

  1. 5 Adımda Dekota Harf Tabela Nedir?

    […] tabela çeşidini bulmak oldukça önemli bir husustur. Birçok işleme kalite ve bütçe dostu tabela modelleri için arayışa girmektedir. En iyi tabelayı bulmanın yolu ise firmanızı tanımaktan ve tabela […]