Çatı reklamları tabelası ile firma adınızı uzaklardan görünür kılın ve ayrıcalıklığınızı ortaya koyun!

Çatı reklamları tabelası, şirketlerin ya da firmaların reklamında yardımcı bir araçtır. Şirketin marka adının ve imajının reklamını yapmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle kullanım alanlarının büyük olduğu büyük şirketler, büyük fabrikalar, fakülteler ya da hastaneler gibi yapılarda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; oteller, AVMler, büyük marketler, lokantalar gibi büyük yapılarda da kullanımı gerçekleşmektedir. Çatı tabelaları büyük yapıların bulunduğu alanlarda, reklam yapmaktadır. Uzak alanlardan da rahat bir şekilde görülmektedir.

Kaliteli ve sağlam olmasına çokça özen gösterilmesi gereken çatı reklamları, firmaların kendi reklamını yapmaya yardımcı olan araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle uzak sahalardan da görünebilir olması firma adına avantaj sağlamaktadır.

Çatı Reklam Çeşitleri | Çatı Tabelası Çeşitleri | Çatı Reklamları Tabelası Çeşitleri

Çatı reklamları tabelası üretiminde kaliteli malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Hem dış şartlara hem de uzun soluklu kullanım sağlayan kaliteli malzemelerin tercih edilmesi gerekmektedir. Kullanılan malzeme kalitesi çeşitliliği, ışıklı – ışıksız gibi çeşitleri, harf seçenekleri ve farklı renklere sahip olması sebebi ile çeşitleri bulunmaktadır.

Çatı tabelalar için özellikle geceleri daha belirgin olmasını sağlayan ışıklandırma tercih edilmektedir. Çeşitli ışıklandırma şekilleri ile uzaktan görünüm kolaylığı sağlaması tabelanın avantajları arasında yer almaktadır. Bulunduğu lokasyona uygun renk seçenekleri ve isteğe bağlı tasarlanabilmesi de avantajlar arasında yerini almaktadır. Dış mimariye uygun olacak şekilde planlar yapılmakta ve tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Çatı reklamları; kurumsal firmanın bina yapısına, dış tasarımına, kurumsal binanın rengine vs gibi özellikler dikkate alınarak yapılmaktadır.

Çatı Reklamları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çatı reklamları tabelası, tabela reklamları arasında en çok ilgi gören reklam araçlarındandır. Ağırlığı ve sağlamlığı ile ön planda olan reklam tabelası, en ufak bir dikkatsizliği kabul etmemektedir. Aksi taktirde bazı nedenlerden dolayı düşme gerçekleşmektedir ve hasarlar yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra insan can sağlığı tehlikeye girebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı çatı reklamları hakkında bilinmesi gerekenler sizlerle!

  • Sağlam olması,
  • İklim şartlarına uygunluğu,
  • Çatı sağlamlığı denetimi yapılması,
  • Kurumsal bina tasarımına uygunluğu,
  • Albenisinin olması,
  • Işıklandırma ile canlılık katılması,
  • Mimar ve mühendis destekli çalışma yapılması,
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerin kullanılması,
  • Tabela montajının iyi yapılması,

Çatı reklamları tabelası yapımı aşamasında tüm bunların yanı sıra tabela üreticisi firma ustaları tarafından çatı ölçüleri alınmalıdır. Alınan ölçülere uygun tasarım planlanmalı ve yapılmalıdır.  Tercih edilen malzeme doğrultusunda tasarım çalışmalarına başlanmalıdır. Bir mühendisten yardım alarak çatı sağlamlığı denetimi yapılmalıdır.  Üretici olan firmanın yönlendirmeleri dikkate alınmalıdır. Çatıya işlenecek olan tabela çalışmalarında lokasyona uygunluk, iklim şartları, sağlamlık gibi özellikler açısından firma yönlendirmeleri göz önünde tutulmalıdır.

Firma adınızı duyurmak ve imajınızı artırmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz hayalinizdeki tabelaya dair isteklerinizi belirtin, biz tasarlayalım ve hizmetinize sunalım!

Çatı Reklam Fiyatları | Çatı Tabelası Fiyatları

Çatı reklamları tabelası fiyatlar açısından pek çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Kalitesi, boyutu, işçiliği gibi özellikler fiyat belirleme noktasında etkilidir. Bunun yanı sıra ışıklandırmaların yapılması ve logoların eklenmesi, yazı tipi ve büyüklük gibi etkenler fiyat belirlerken göz önünde tutulmaktadır. Can güvenliğinin dikkate alınması ve mühendis destekli bir çalışma sürdürülmesi ise fiyat üzerinde bir diğer etmendir.

İstenilen kalitede, kurumsal firmanıza uygun çatı reklamları modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz ve size uygun olan modeli seçebilirsiniz. Sitemizi ziyaret etmeyi ve firmamız ile iletişim kurmayı unutmayınız!