Hastane Tabelası

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Hastane Tabelası Nedir?

 

Sağlık konusunda önemli bir yapı bütünü olan hastaneler, hastalar için bulunabilir olması için dikkat çekici olmalıdır. Hastane tabelası da ambulanslar, kişisel araçlar ve yayalar için gelenler tarafından dikkat çekmesi için tasarlanmaktadır. Fakat bu dikkat çekicilik göz yorucu renkler yerine okunabilir olmasıyla bilinmektedir. Firmamız, uzun yıllar sektörde faaliyetler de bulunmaktadır. Detaylı, kaliteli ürünleriyle hastane tabelaları yönlendirme tabelası, pleksi tabela, dekota tabela, kompozit tabela yanında birçok tabela çeşidiyle yelpazesini genişletmektedir. Renginin yanında ışıkla detaylandırılması, bu ürünlerin en büyük özelliklerindendir.

Gündüz vakti tabelalar ne kadar dikkat çekici olsa da geceleri görünmesi oldukça zordur. Bu yüzden etkili, net okunabilen ve fazla ışık yaymayan tesisatla döşenmektedir. LED’li harfler genellikle kutu olarak  montajı yapılmaktadır. Böylelikle kurulumu kolay ve zahmetsiz olabilmektedir. Yeni bir hastane inşasında ilk ihtiyaçlardan biri de kolaylıkla tamamlanabiliyor. Diğer yandan bir hastanenin kurumsal kimliğini tanıtacak en önemli araçlardan birisidir. Siz de kimliğinizi belirlemek için bize ulaşabilirsiniz.

Hastane Tabelasının Avantajları

 

Hastane tabelasında dış açı olduğu kadar iç açıda önemlidir. Hastaneye yerleştirilecek iç tabelalar, yönlendirmeler bakımından hastalara yardımcı olmaktadır. Örneğin hastanenin hangi bölümüne gideceğinizi bulmak için yine yönlendirme tabelalarından  faydalanmaktayız. Bunların çabuk bulunabilir, ortalık yerde ve kafa karıştırıcı dizayn edilmemesi gerekmektedir. Firmamız dayanıklı malzemelerden ürettiği hastane tabelasını uzun yıllar boyunca kullanım garantisi vermektedir. Bunun için özel olarak tasarlanarak, hastanenin en iyi yerine konumlandırılmaktadır.

Üretimden sonra kalitesi ve dayanıklılığı onlarca kez test edilmektedir. Ölçüsü alınarak, ekiplerimiz tarafından monte edilerek, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hastane tabelası fiyatlarında özel indirimler ve kampanyalar sunan firmamızda onlarca model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede hem dikkat çekici, hem kimliğinizi yansıtan hem de göze hoş gelen tabelaları, uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Tabela çeşitleri LED’li, totem, kabartma, neon gibi onlarca üründen oluşuyor. İhtiyaç olmasının yanında hastaneye modern bir görünüm katacak olan tabelalar, günümüz koşullarında elzemdir. Sizde fiyat performans açıdan istenileni veren ürünlerimiz için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.