Pleksi tabela ile markanızı tanıtın ve mekanınıza şıklık katın! Çeşitli modelleri ile iç ve dış mekanlarda ayrıcalıklı olun ve farkınızı ortaya koyun!

Pleksi tabela dayanıklı bir malzemeden üretilmesi ve fiyatının uygun olması sebebi ile ilgi odağı halindedir. Firmanızın marka isminin gözde haline gelmesinde yardımcı olacak harika bir aracıdır. Firmamız, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda, müşteri memnuniyeti odaklı pleksi modelleri ile hizmet verilmektedir.

Mükemmel renk özellikleri ve şık duruşu sayesinde marka isminizin reklamını sunmakta size yardımcı olmaktadır. Hemen hemen her sahada karşımıza çıkan bu tabelalar, açık hava reklamcılığın gözdesi haline gelmiş durumdadır. Hafif ve uzun süre dayanıklı olma özelliği, pleksiyi en çok tercih edilenler listesinde ilk sıraya taşır.

Marka ve ürün tanıtımında kullanılan pleksi, sahne ve platform tasarımında da kendini göstermektedir. Kendine has harika rengi ile görsel şölen oluşturmaktadır. Aldığı darbelere ve güneş ışınına karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Hammaddesi plastik ve akriliktir. Pek çok alanda kullanımı gerçekleşmektedir.

Pleksi Tabela Çeşitleri

Pleksi tabela çeşitli renk seçenekleri mevcut olmaktadır ve renksiz olarak da bulunmaktadır. Kolay bir şekilde şekillendirme yapılmaktadır. İşlenmesi kolay olduğu için istenilen şekil verilebilmektedir. Günümüzde ise sektörlerde en çok tercih edilen pleksi kutu harf tabela çeşitleridir.

Pleksilerin kullanım alanı oldukça geniştir. Pek çok stantta, tabelalarda, vitrinlerde ya da kürsülerde kullanımları gerçekleştirilmektedir. Her geçen gün farklılıkları ve çeşitliliği artmaktadır.

Renkli, renksiz, ışıklı, ışıksız, kutu harf, kabartma harf ve şeffaf modelleri ile hizmetinizdeyiz. Her bir çeşidin birbirinden güzel ve özel avantajları bulunmaktadır. Kurumunuza harika bir imaj kazandırmak adına başlıca pleksi tabela çeşitleri sizlerle!

1- Pleksi Kapı Tabelası

Pleksi tabela çeşitlerinden olan pleksi kapı tabelası, iç mekanlarda firma kapısı girişine asılmaktadır. Şahısların odalarını, unvanlarını ya da oda girişini belli etmek amaçlı kullanılmaktadır. Avukat, doktor, mimar, mühendis büro-ofis kapılarında; turizm acentelerinde ya da birçok işletme binasında kullanılmaktadır.

2- Led Işıklı Pleksi Tabela

İstenilen renge uygun olarak led kullanılmaktadır. Ortama uygun olması sağlanmaktadır.  Çevreye sağladığı görselliğin etkisi ve kullanışlı olması ile kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Şık ve zarif bir görüntüsü ile bir albeni oluşturmaktadır. İsteğe bağlı olarak, led ışıklarında zaman ayarlı farklı renklerin kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

3- Pleksi Işıklı Tabela

Pleksi harf, kabartma harf, kutu harf, yan ve ön pleksi gibi çeşitlerde görselliğin daha da ön plana çıkması adına ışıklandırma yapılmaktadır. İstenilen renklerde ışıklar kullanılmaktadır ve lokasyonda hoş bir görsel şölen oluşmasını sağlamaktadır.

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabela fiyatları her geçen gün isim markasını tanıtmak isteyen firmalar tarafından merak edilmektedir. Tabela fiyatları hakkında net bir fiyat belirlemek, kullanılan malzeme kalitesine, markasına, tabela hazırlanma süreci gibi birçok etkene bağlı olmaktadır.

Tabela üretimini gerçekleştiren firmadan yapılması istenilen özellikler ücret konusunda etkili olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, istenilen özelliklerde tabela üretiminde dikkatli ve titiz çalışmalar sürdürmektedir.

Tüm bunların yanı sıra tabelada olması istenilen logo boyutu, ışıklandırma ya da renklendirme, hazırlama süresi gibi etkenler de fiyatlandırma da önemli detaylar arasında yer almaktadır. Tabela ücretleri, marka isimlerini ön plana çıkarmak isteyen firmaların tabela boyut taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

Pleksi tabela modelleri arasında yer alan ışıklı pleksi tabela fiyatları ve pleksi ışıklı tabela fiyatları firmaların isteğine göre farklılık göstermektedir. Pleksiler, çeşitli tasarım ve modelleri ile birçok projede kullanılmaktadır. Sizlerde marka isminizi duyurmak ve harikalara imza atmak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.