Ofis kapı isimlikleri ile yaşam alanlarınıza canlılık katın ve firmanızı tanıtın! Sizin tarzınızı yansıtacak ofis giriş tabelası seçin, hayal dünyanızı yansıtın ve farkınızı ortaya koyun!

Ofis kapı isimlikleri firmaların, şahsi dairelerin, okul ya da hastanelerin, kamu kurum ve kuruluşların yönlendirme- bilgilendirme işlemlerinde kullanılmaktadır. Lazer kazıma yöntemi ya da gravür oyma tekniğinin kullanılarak üretimi yapılan isimlikler, alüminyum ve pirinç levhadan üretilmektedir.

Kapı isimlikleri, kişileri bilgilendirmede kullanılmaktadır. Ne ile karşılaşacağı bilgisi vererek bireylere kolaylık sağlamaktadır. İlk defa gitmiş olduğunuz yerlerde yönlendirme yaparak kişilere yardımcı olmaktadır ve bir nevi kargaşanın oluşmasını önlemektedir. Kişilere yol gösterici ve sonraki süreçte ne ile karşılaşacağınız bilgisini vermektedir.

Mekana canlılık katacak çeşitli ürünler ile firmanızı tanıtın. İşletmeniz hakkında bireylerde kalıcı bir izlenim bırakacak çeşitli kapı isimlikleri ile firmamız her zaman hizmetinizdedir.

 Ofis kapı isimlikleri Modelleri

Ofis kapı isimlikleri yoğun trafik alan yaşam alanlarında kolaylık sağlamaktadır. Okul, hastane, kurumlarda ya da iş hanlarında kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra şirketinizin marka isminizi çarpıcı bir şekilde sunmanıza yardımcı olmaktadır. Birçok modeli ile pek çok tarza hitap etmektedir ve çekiciliği artırmaktadır.

İsteğe bağlı olarak Lokasyona uygun dokular kullanılmaktadır ya da tamamen farklı bir tarz isimlikler üretilmektedir. Dilerseniz, led ışıklarla da hayal ürününüz olan isim tabelaları desteklenmektedir. Ofis giriş tabelası kullanım alanlarına, kullanılan malzemeye ve renk isteğine göre çeşitlilik göstermektedir. Bazı ofis kapı isimlik modelleri şunlardır:

Ofis Giriş Tabelası

Ofis kapı isimlikleri büro tabelası, ofis kapı yazıları, bina, site ya da kapı giriş yazıları olarak çeşitlilik göstermektedir. İstenilen renklerde üretim yapılmaktadır ve dileğe bağlı olarak ışıklandırma ile canlılık kazandırılmaktadır.

Pleksi Kapı İsimlik | Pleksi Kapı Tabelası

Pleksi kapı isimlik, iç mekanlarda firma kapısı girişine asılmaktadır. Şahısların odalarını, unvanlarını ya da oda girişini belli etmek amaçlı kullanılmaktadır. Avukat, doktor, mimar, mühendis büro-ofis kapılarında; turizm acentelerinde ya da birçok işletme binasında kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra dekoratif amaçlı dekoratif kapı isimlikleri için de kullanımı yapılmaktadır.

Makam Kapı İsimlikleri

Makam kapı isimlikleri, doktor, avukat veya mühendis gibi bir unvana sahip olan şahıslar için vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır. Kişiler için tanıtıcı olmasının yanı sıra yönlendirici bir mimaridir.

Ortama uyum sağlayacak şekilde kombinler yapılmaktadır. Alüminyum, metal, pleksi gibi çeşitleri ile farklı renkleri bulunmaktadır.

Ofis kapı isimlikleri ve daha birçok çeşit firmamız tarafından her türlü bütçeye uygun, ihtiyaca göre ve tamamen özel isteklere bağlı kalınarak üretim yapılmaktadır. Eğer sizde farkınızı ortaya koymak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve marka firma, unvan ya da bina içleri yönlendirmeleri tabelaları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Ofis kapı isimlikleri Fiyatları | Ofis Tabela Fiyatları

Kapı levhaları fiyatları ofislerini tanıtmak ve yönlendirmelerde farklılık kazanmak isteyen kişiler tarafından her geçen gün ilgi odağı haline gelmektedir. İsimlik fiyatları hakkında net bir şekilde fiyat açıklamasında bulunmak doğru olmamaktadır.

Kullanılan malzeme, kalite, ışıklandırma, hazırlanma süreci gibi etkenler fiyatı belirleme noktasında değerlendirilmektedir. Ofis sahiplerinin yapılmasını talep ettiği isimlikler, özellikleri, kullanılan malzemeler ve malzeme kaliteleri ücret konusunda etkili olmaktadır.

Ofis kapı isimlikleri fiyatlandırılmasında tüm bunların yanı sıra tabela ışıklandırması, boyutu veya farklı renklendirmeler gibi etkenler de ücret detayları arasında yer almaktadır. Tabela boyutları talepleri de fiyat üzerinde etken bir diğer özelliktir. Sizlerde ofis isimlerinizi tanıtmak, ortama renk katmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve firmamıza ulaşabilirsiniz.