Ofis Kapı İsimlikleri Neden Önemlidir?

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Ofis Kapı İsimlikleri Neden Önemlidir?

 

Müşteriler ofisinize girdiğinde harika bir ilk İzlenim yapın! İşte çıkmanız gereken nokta aslında kısaca budur!

Herhangi bir binanın lobisi, yoğun bir trafik alanıdır ve şirketinizin adını ve logosunu gururla göstermek, ziyaretçilerinize işletmeniz hakkında kalıcı bir ilk izlenim bırakmak için mükemmel bir yerdir.

Lobi logonuzu tasarlarken yaratıcı olun ve hayal gücünüzü çalıştırın. Lobi tabelanız çok çeşitli ve malzeme kombinasyonundan oluşturulabilir. Benzersiz ve tamamlayıcı dokularla tamamlanabilir. Hatta arkadan aydınlatmalı veya önden aydınlatmalı, hatta LED’lerden bile yapılabilir.

Ofis binaları, okullar ve hastaneler, her gün süit tabelalarına dayanan kurumlardan sadece birkaçıdır. Ofis alanınız yeni duvar veya kapı isimliklerine ihtiyaç duyuyorsa, her bütçeye uygun seçenekleri Şişli tabela üreticileri arasında yer alan Seva Reklam’ın ayrıcalıkları ile bulabilir ve sahip olabilirsiniz.

İşletmeler İçin Ofis Kapı İsimlikleri

Her iş ofisinin bir tür tabelaya ihtiyacı vardır. Birçok işletmenin karşılaştığı sorun, hangi tabelaların gerekli olduğunu ve bu tabeladan en fazla fayda sağlayacak şekilde nasıl yararlanılacağını bilmektir. Ofis kapı tabelaları veya Ofis kapı isimlikleri, ofisinize gelen kişinin sizin isminiz, ünvanınız, şirketiniz hakkında oldukça fazla bilgiye kolay ve hızlı erişmesini sağlayacaktır.

Ofis Kapı İsimlikleri Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

İşletmenizin ofis kapı isimliklerine ihtiyacı olduğuna karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken maddelere de göz atmanız size yardımcı olacaktır.

İlgi Çekici Olmalı:  Müşterilerin dikkatini çekmek ve ilgilerini çekmek önemli bir ayrıtıdır.

Bilgilendirmeli : Müşteriye veya gelen kişiye kısa ve akıcı bir bilgilendirme sağlamalıdır.

Teşvik Etmeli : Markanızı oluşturmak ve pazar tekliflerinizi öne çıkarmak için kullanılır.

Uyumlu Olmalı : Güvenli ve eşit erişimli bir yer sağlamalıdır. Bulunduğu ortam ile uyumluluğu yakalamalıdır.

Yön Göstermelidir : Müşterilerin aradıklarını nerede bulabileceklerini yönlendirme konusunda yardımcı olmalıdır.

Kapı İsimlikleri Nerelerde Kullanılmalıdır?

Ofis binaları, okullar ve hastaneler, her gün süit tabelalarına dayanan kurumlardan sadece birkaçıdır. Kuruluşunuzun yeni tabelalara ihtiyacı varsa, herhangi bir bütçeye uygun kapı isimliklerini tabela üreticileri içerisinde bulabilirsiniz. Taşlar ve metaller gibi üst düzey malzemelerden, sentetik malzemeler ve laminatlar gibi daha bütçe dostu seçeneklere kadar, birçok çeşitte ofis kapı tabelasına sahip olabilirsiniz.

Ofis Kapı İsimliklerinin Önemi

“Acaba bu kapı nereye gidiyor?” asla ofisinde sorulan bir soru olmamalıdır. Oda işaretleri olarak da adlandırılan kapı işaretleri, ziyaretçinin ve çalışanların ofisinizin alanlarını kolayca tanımlamasına yardımcı olur.

Yukarıda belirtildiği gibi, tüm kalıcı odalar uyumlu işaretler gerektirir. Sınıflar gibi yarı kalıcı odalar, genellikle atama için alfanümerik bir sistem kullanır ve aynı zamanda uyumlu tabelalar da gerektirir. Bunu basitçe söylemek gerekirse, işaretlenmiş yazı, braille ve iyi tasarım anlayışını işaretlerinize dahil etmeniz gerektiği anlamına gelir. Çoğu şirket markalama kurallarına uyarak kendi kurumsal kimliklerinde yer alan markalamadan kopmadan uyumlu işaretlere kolayca uygulanabilir. Tipik olarak kapının mandal tarafındaki duvara tutturulur. Bunun anlamı, kapı sağdan açılırsa, işaret sağ tarafta olacaktır.

Kapı İsimlikleri Nerede Yaptırabilirsiniz?

Diğer tüm tabela çeşitleri gibi ofis kapı isimlikleri de özen gösterilerek üretilmesi gereken bir araçtır. Bu isimlikler sürekli olarak görülecek ve kullanılacağı için en iyi malzemelerden üretilmeli ve uzun ömürlü olmalılar. Ofis dekorasyon çalışması için de bütünleyicidir. İşte bu nedenlerden dolayı eğer İstanbul Tabela üreticileri arasından bir tercih yapacaksanız Seva Reklam olarak profesyonel ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlere hizmet verdiğimizi söylemek isteriz.

İhtiyacınıza uygun ürünler uzman ekibimizin garantisi ile ihtiyacınızı karşılayacak ve bir sorun yaşamadan kapı isimliklerinize sahip olacaksınız. Üstelik eğer bir hastane veya firma iseniz bu kapı isimlerine çalışanlarınız değiştiği veya farklı bölümleriniz açıldığı sürece ihtiyaç duyacaksınız. Sizin için ihtiyacınız olduğunda üretiminizi sürekli olarak sağlayabilecek bir yer ile anlaşmanız da önemli olacaktır.