Paslanmaz krom harf tabela ile firma adınızı ve firma imajınızı taçlandırabilirsiniz! Zarafete ve şıklığa hitap eden bu tabelalar sayesinde firmanızı çekici kılabilirsiniz!

Paslanmaz krom harf tabela kullanılan malzemelerden dolayı uzun süre kullanılabilmektedir. Paslanmayan malzeme kullanılması, tercih sebeplerinden biridir. Paslanmaz saç ile üretimi gerçekleştirilen krom harf tabela, dayanıklı ve sert bir reklam aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Parlak bir yapıya sahip olan bu tabelaların temizliğinin kolay olması da avantajlar arasında yerini almaktadır.

Göz alıcı ve şık tasarımı olan paslanmaz krom harfler; modern, lüks ve dekoratif reklam araçları arasında yerini almaktadır. Firma adını ve firma imajını harika bir şekilde yansıtan bu krom harfler, ziynet eşyası satan kuyumcu ya da büyük firmalar tarafından kullanılmaktadır. Kullanıldıkları ortama şık bir görünüm katmaktadır ve albenisi oldukça fazladır. İsteğe bağlı ışıklandırma yapılabilmektedir.

Paslanmaz harf tabela hammaddesi, krom ya da krom alaşımlı malzemedir.1,2 mm kalınlığında paslanmaz saç ile üretimi gerçekleştirilen harfler, tamamen el işçiliğine dayanmaktadır. Malzemesi oldukça kalitelidir ve temizlik açısından yormayan bir üründür.

Bulunduğu ortamda dekor bir aksesuar gibi durmaktadır. Renkleri genellikle 2 farklı çeşit olmaktadır. Gümüş ve altın renginde bulunan krom kutu harf, bulunduğu ortamda şık ve estetik durmaktadır.

Sizlerde firma adını ve firma imajınızı profesyonel bir şekilde yansıtan tabela istiyorsanız, sitemizi inceleyebilirsiniz ve firmamıza ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Krom Harf Tabela Çeşitleri

Paslanmaz krom harf tabela ortama uygun olarak farklı şekillerde üretimi yapılabilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Daha çok dış mekanlara hitap eden paslanmaz kutu harf, dekoratif ve firma ismini tanıtma amaçlı iç mekanlarda da kullanılabilmektedir. Işıklı krom harf ve ışıksız olarak 2 model ile üretim gerçekleştirilmektedir. Üretimi yapılan malzemeye bağlı olarak gümüş ya da gold rengi bulunmaktadır.

Çok iyi bir malzeme kalitesine sahip olan krom harfler, ön ya da arka kısımlardan led ışık kullanılması durumunda albenisini artırmaktadır. Parlaklığını ışıklandırma ile daha çok artırmaktadır ve ortamlara ayrı bir hava katmaktadır. Tabelanın başlıca çeşitleri şu şekildedir:

  • Işıklı paslanmaz krom harf tabela,
  • Işıksız paslanmaz krom harf tabela,
  • Gold (altın) paslanmaz krom harf tabela,
  • Gümüş paslanmaz krom harf tabela

Paslanmaz Krom Harf Tabela Avantajları

Paslanmaz krom harf tabela hava şartlarına dayanıklı olması sebebi ile genellikle tercih edilen reklam aracı arasında yerini almaktadır. Kendine has renkleri ve parlaklığı ile albenisi yüksektir. Beğenileri üzerinde toplamaktadır. Görselliğe hitap etmesinin yanı sıra dayanıklı olması büyük bir avantajdır.

Temizliği ise kolay yapılmaktadır. Krom kutu harflerde el işçiliği ön plandadır. Malzeme kalitesi oldukça yüksektir ve bulunduğu ortamlarda kişileri kendine çekmektedir.

Sizlerde albenisi yüksek olan bu reklam aracı ile ilgilerin üzerine toplandığı bir firma haline gelebilirsiniz! Sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Krom Harf Tabela Fiyatları | Krom Tabela Fiyatları

Paslanmaz krom harf tabela piyasada en çok tercih edilen firma ismi ve imajını tanıtan bir reklam aracı olarak yerini almaktadır. Krom ve krom alaşımından meydana gelen ve genelde iki rengi bulunan bu harflerin fiyatlandırması açısından net bir bilgi verilememektedir. Işıklandırma yapılması, yapılan harf ve yazı sitili gibi özellikler fiyat belirlemede etken özelliklerdendir.

Bu tarz tabelalar için işçilik ön plandadır ve fiyata yansıyan özelliklerden biri de budur. Sizlerde bu tabela çeşitlerini sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Tabelalar hakkında bilgi edinebilirsiniz ve kendi firma adınıza kaliteli çalışmalara imza atabilirsiniz!