Reklam Tabela Fiyatları ve Modelleri Nelerdir?

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Reklam tabela fiyatları, firmalara göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden de tabela reklamlarının fiyatlarına dair kişilere net bir bilgi verilememektedir.

Reklam hizmeti almak isteye kişilerin, hizmet almaya karar vermeden önce detaylı bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Kişiler yapacakları araştırmada firmanın daha önce vermiş olduğu hizmetleri ve yapabileceği modellere dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ancak bilmelilerdir ki tabela fiyatları modele göre de değişiklik göstermektedir. Firmaların yapabilecekleri reklam tabela modelleri aşağıdaki gibidir;

 • Kutu harf tabela
 • Alüminyum kutu harf tabela
 • Plegsiglas kutu harf tabela
 • Polikarbon kutu harf tabela
 • Alüminyum tabela
 • Plegsiglas tabela
 • Gravür tabela
 • Fener tabela
 • Krom kutu harf tabela
 • Dijital baskı tabela
 • Totem tabela
 • Yönlendirme tabela

Reklam Tabela Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Reklam tabela fiyatları yeni firma açmış veyahut da işi büyütmek isteyen kişilerin merak etmiş oldukları bir konudur. Fiyat her alanda hizmet alımını etkileyen bir ifadedir. Bu yüzden de reklam tabela hizmetini veren firmaların bu konuda kişi ve firmalara yardımcı olması gerekmektedir.

Reklam tabela fiyatları hesaplama işlemi kişilerin veyahut da firmaların tercih edecekleri ölçülere, modellere ve kaliteye bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden de hizmet almayı düşünenlerin öncelikle hangi modelde ve kalitede reklam tabelası yaptırmak istediklerine karar vermeleri gerekmektedir.

Işıklı Reklam Tabelası Fiyatları

Reklam tabela fiyatları denilince kişilerin aklına çok pahalı alınmayacak tabelalar gelmektedir. Ancak ışıklı reklam tabelaları da dahil olmak üzere tüm tabela fiyatlarının kişilere göre ayarlandığının bilinmesi gerekmektedir.

Işıklı tabelalar yapılan reklamın daha etkin olmasına yardımcı olduğu için kişilerin dikkatini çekmektedir. Bu modelin de fraklı alternatiflerinin bulunduğunun bilinmesi gerekmektedir. Farklı alternatifleri olan ışıklı tabela fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Reklam tabela yaptırmak isteyen kişi ve firmaların ışıklı tabela seçmelerinin daha etkin olduğunu düşünmektedirler. Bu tabelalarda yer alan ışıklar sayesinde reklam daha dikkat çekici olmaktadır. Reklamın dikkat çekmesi demek de istenilen hedef ulaşılması demek ile eşdeğer bir ifadedir.

Işıksız Reklam Tabelası Fiyatları

Reklam tabela fiyatları modellerin ve kullanılan malzemelerin kalitesine ve şeklinde göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden de kişilerin hizmet almaya karar vermelerinin ardından reklam tabela modelleri hakkında da bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Reklam tabela modelleri arasında yer alan ışıksız reklam tabelaları gün ışığında fark edilen tabelalar olarak sınıflandırılır. Bu tabela istenilen her alanda kullanılabilmektedir.

Işıksız reklam tabela fiyatları da reklam tabelasının kullanıldığı yerin ölçüsüne, istenilen modele ve diğer etmenlere bağlı değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden de fiyat konusunda kişi ve firmalar net bir bilgi verilememektedir.

Fiyat konusunda bilgi almak isteyen kişilerin reklam firmasına gelerek model ve kullanılacak malzemeyi seçebilirler. Böylece kendine özel olarak ayarlanmış olan reklam tabelasının fiyatını öğrenmiş olacaklar.

Kişi ve firmaların hizmet almaya karar vermeden önce anlaşma yapacakları firmayı detaylı bir şekilde araştırmaları gerekmektedir. Araştırma her zaman için gereklidir çünkü güvenilir bir firmadan hizmet almayı sağlayacaktır.

Reklam Tabela Fiyatları Hesaplama

Reklam tabela fiyatları kişi ve firmaların özel durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu şekilde fiyatın ayarlanabilmesinin ise reklam tabelalardan herkesin faydalanabilmesini sağlamaktadır. Bu yüzden de reklam yapmak isteyen firma veyahut da kişilerin kendilerine uygun olacak şekilde bir tabela ayarlayabilecekleri bilinmektedir.

Tabelanın modeline, boyutuna, kalitesine göre yapılan fiyatlandırma konusunda firmamızın hizmet almak isteyenlere yardımcı olduğu söylenebilmektedir. Bu yüzden de hizmet almak isteyen kişilerin firmamızı ziyaret ederek uygun fiyata kaliteli malzemelerden yapılmış reklam tabelalarını alabilirler.