Pleksi Tabela Özellikleri

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Günümüzde dijital teknolojilerin de yardımıyla oldukça başarılı reklam amaçlı çalışmalar yapılabiliyor. Bu çerçevede fiziki reklam anlamında işletmelere önemli bir teslimiyet kazandıran başta pleksi tabela olmak üzere diğer tanıtım projelerinizde firmamızdan profesyonel düzeyde yararlanabileceğinizi gururla ifade etmek istiyoruz. Üstelik son derece uygun fiyatlar ve birçok ödeme kolaylıkları eşliğinde hizmetlerimize ulaşmanızdan firma olarak büyük mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Elbette ayrıcalıklı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz sadece pleksi tabela ile sınırlı değildir. Kutu Harf, Alüminyum Tabela, Banko Arkası Tabela, Kapı İsimlik ve Paslanmaz Tabela çeşitlerimizle estetik ve reklamı bir araya getiren firmamızın nitelikli çalışmalarını çok beğeneceğinizi umuyoruz. Dilerseniz çalışmalarımızı web sayfamız üzerinden inceleyebilir ve daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz birbirinden başarılı projeleri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Pleksi Tabela Fiyatları Boyut ve Uygulama Sahasına Göre Değişiyor

Fiziki reklam boyutunda özellikle tabela tarzında gelişen tanıtımların fiyatlarını boyutları ve uygulama sahasının zorlukları belirliyor diyebiliriz. Dolayısıyla pleksi tabela fiyatları gerek kullanılan malzeme, gerekse uygulama sırasında ortaya çıkabilecek geliştirmelerin etkisiyle değişkenlik gösterdiğinden maalesef sabit bir fiyattan söz edemiyoruz. Ancak firmamızın değerli müşterilerine her zaman sunduğu fiyatlarda makul bir fiyat politikası izlediğini bilmenizi istiyoruz. Dilerseniz biraz da pleksi tabela hangi özellikleri taşıyor veya hangi firmalar için düşünülebilir bu konulara açıklık getirmeye çalışalım.

Pleksi Tabela Nedir?

Dış ortamlarda uzun dayanıklılığı nedeniyle tercih edilen pleksi tabela nedir? Kısaca tanımaya çalışalım. Özellikle içeriğinde bulunan akrilik malzeme nedeniyle olumsuz hava koşullarına azami ölçülerde dayanıklılık gösteren bu malzeme kolay kolay bozulmuyor. Aynı zamanda LED ışıklandırma veya Floresan tipte aydınlatmalar ile büyük bir uyumu gösteren pleksi kompozit aynı zamanda alüminyum ile desteklenerek ömrü uzatılıyor. Aslında bu malzeme reklam ve tanıtım uygulamalarında oldukça geniş bir tasarım imkânı sunuyor. Dolayısıyla isteğe göre kutu harf reklam seçeneği için de pleksi tabela yöntemi rahatlıkla düşünülebilir. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya E-posta adresimiz üzerinden bizlere merak ettik ettiğiniz tüm konularla ilgili ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımız günün her saatinde açık bulundurulmaktadır. Ayrıca firmamızın alüminyum tabela ve paslanmaz tabela çeşitlerini sayfamızdan inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Esenlikler diliyoruz efendim.