Işıklı Tabela Modelleri , açık hava reklamının Vazgeçilmezidir! Işıklı tabela modelleri sizin firmanızı en yüksek hacimde müşteri kapasitesine taşıyabilecek olan reklamlardan bir tanesidir. Sizde bu kaliteli reklamı sahip olmak istemez misiniz?

Işıklı tabela modelleri son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılmakta olan modellerdir. Tabelalarda kullanılan aydınlatmalar görsel açıdan çok önemlidir. Görselliğin ön plana çıkması ile müşteri çekme kapasitesi çok daha üstlere çıkarılabilir.

Gece olduğunda özellikle kalabalık alanlarda daha çok dikkat çekecek ve firmanızın iyi bir reklamı olmuş olacaktır. Işıklı tabela farklı birçok çeşitte bulunabilmektedir. Bu çeşitler farklı kullanımları ile farklı şekillerde reklam içeriği oluşturulmasını sağlar.

Pleksi Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı tabela modelleri içerisinden yaygın bir şekilde kullanılmakta olan bir diğer çeşit ise pleksi adı verilen harflerin kullanılmasıdır. Bu sayede şık görüntü elde etmiş aynı zamanda da dikkat çekici bir harf sistemi kullanılmış olacaktır. Bu ürünler ışıklı ve ışıksız olacak şekilde monte edilebilirken günümüzde yaygın bir şekilde ışıklı olarak tercih edilir.

Işıklı tabela örnekleri kutu harf sistemi ile daha dikkat çekici hale getirilir. Bu sistemde harfler led aydınlatmalar sayesinde dikkat çekici bir görüntüye sahip olması sağlanır. Ürünlerin fiyatlandırması ise harflerin boyutları ve pleksi malzemesinin kalınlığına göre değişiklik gösterebilir.

Özel Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı tabela modelleri farklılık gösterebildiği gibi kişiye özel olarak tasarlanabilecek olan modellerdir. Bunun sayesinde her zaman gösterişli olmak isteyen firmaların reklamları yapılmış olacaktır. Gelişen teknoloji sayesinde kendini her geçen gün yenilemekte olan tabela reklamları çoğunlukla ışıklı olan tabelaların tercihi ile ilerlemektedir.

Tabelaların kişiye özel olarak tasarlanmış olması rakip firmalara göre daha farklı bir görünüş elde etmesini sağlayacaktır. Bu durum ise müşterilerin dikkatini çekecek ve akılda kalıcı bir özellik elde edilmiş olacaktır.

Kişiye özel tasarımlar da ışıklı sistemlerin kullanılması birbirinden farklı yaratıcı sonuçlar ortaya çıkmasını sağlar. Bu sayede farklılık yaratılmış ve müşterinin dikkati çekilmiş olur. Dikkat çekici tabelaların kullanımı müşteri dikkatini çekmesi sayesinde müşteri kitlesinin artmasını etkiler. Bu şekilde daha fazla kişiye ulaşılmış ve daha çok tercih edilen bir firma olmuş olacaktır.

Neon Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı tabela çeşitleri arasında son zamanlarda yaygın bir şekilde tercih edilen modellerden bir tanesi neon ışıklı modellerdir. Bu modeller sayesinde çok daha fazla ilgi çekilmiş olacaktır. Geceleri güzel parlaması ve ilgi çekici olması nedeniyle özel kurumlarda dahil olmak üzere birçok alanda tercih edilmektedir.

Parlak renkleri ve isteğe göre harf şekillendirmesi yapılabileceği için daha çok tercih edilmektedir. Farklı birçok alanda kullanılabilen bu tabela modeli harf ışıklandırması yazı tabelaları gibi alanlarda da kullanılabilir. Çoğunlukla harf ışıklandırması olarak kullanılabilmekte olan bu ışıklı tabela modelleri her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır.

Işıklı Tabela Modelleri ve Fiyatlandırması

Işıklı tabela modelleri fiyatlandırması yapılırken birçok unsur göz önünde bulundurulmaktadır. Bunlardan bir tanesi tabela içerisinde kullanılacak olan aydınlatmanın uzunluğudur. Bununla beraber tabelanın boyutu ve kullanılacak olan ürünlerin çeşitliliğine bağlı olarak fiyatlandırmanın değişiklik gösterir.

Tabela fiyatları birçok firma tarafından farklı şekilde yapılır. Bu değişikliğe neden olan en önemli faktör tabela yapımında kullanılan malzemelerin kalite standartlarıdır. Farklı kalitelerde kullanılan ürünlerde farklı değerlerde ışıklı tabela fiyatları oluşmasına sebep olur.

Tercih edilecek olan tabela firması alanında uzman kişiler ile çalışan ve işini özenle yapan kişiler olmalıdır. Yapım aşamasında kaliteli malzemelerin kullanımı ile uzun ömre sahip olan tabelalar elde edilmiş olur.