Işıklı Tabela

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Işıklı Tabela

Günümüz reklam faaliyetlerinin ve tanıtım içeriğinin en önemlilerinden birisinin içerisinde tabela yer alır. Günümüzün ışıltılı dünyasında dikkat çeken unsurlarından birisi de ışıklı tabeladır.

 

Görselliğin daha şık görünmesi açısından tercih edilen ışıklı tabela farklı renkler ve görseller kullanılarak dizayn edilebilir. Işıklı tabelaları çatılarda, dış mekanlarda, bina girişlerinde ve iç mekanlarda kullanabilirsiniz. Işık detayı özellikle akşamları açık olan işletmeler için önemlidir. Çünkü gündüzleri her tabela rahatça görülebilecekken akşamları ışıksız tabelalar sönük kalacak ve görünmeyecektir. Bu nedenle akşamları açık olan işletmelerin ışıklı tabelalara yönelmeleri gerekir. Yapılan araştırmalarda müşterilerin daha çok albenisi olan yerleri tercih ettiği belirlenmiştir. Daha sıcak ve canlı yerler insanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Şehrin ışıklı dünyasına aykırı davranarak ışıksız tabelası olanlar buna karşı zorluk yaşayacaktır.

 

Vergide Artış Olacak

Işıklı tabelalar büyüklüğüne ve kullanılan malzemelere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Bazı işyerleri özel isteklerde bunmaktadır. İşletmemiz bu özel istekleri de yerine getirmektedir. Işıklı tabelaların diğer ışıksız tabelalara göre vergi miktarında da farklılık vardır. Daha yüksek ücrette vergiye tabii tutulmuşlardır. Bu açıdan ışıklı tabela yaptırmak isteyenler bunu bilerek yola çıkmalıdır.

Günümüzde çoğu işletme küçüğünden büyüğüne ışıklı tabelaya geçiş yapmıştır. Sonuçta bu bir yeni dünyanın ışıltılı hayatının olmazsa olmazıdır.

 

Kaliteli Malzeme Kullanın

Bizlerde uzun yıllardır bu sektörde yer alan bir işletme olarak müşterilerimizin tabela ihtiyaçlarını karşılamaktayız.  Işıklı tabelalar hassas bir işçilik gerektirir. Çünkü birkaç ışığın sürekli bozulması kötü bir görüntü ortaya koymaktadır. Bazen ise harflerin eksilmesiyle kötü anlamlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden ışıklı tabela yaptıracakların masraftan kaçmayarak kaliteli malzeme kullanması gerekmektedir. Böylece sorun yaşamdan daha uzun süre tabelalarını kullanabilirler.

 

Işıklı tabela da daha çok pleksiglas kullanılmaktadır, tabi ki bunun yanında elektronik tabelalar ve neon tabela da tercih edilmektedir. Seva reklam ailesi olarak her zaman her türlü tabela ihtiyacında müşterilerimizin yanındayız. Bizi tercih ettiğiniz ettiğiniz için teşekkür ederiz.