Eczane Tabela Yönetmeliği

Kategori: Bilgi Bankası | 0

Eczane Tabelası

Reklamcılık alanında tabela hepimizin malumu olduğu üzere oldukça önemli bir yer tutuyor. Tabii bunların arasında eczane tabelası gibi hassas davranılması gereken çalışmalarda bulunuyor. Aslında sağlıkla ilgili reklam veya benzeri dikkat çekici çalışmaların tamamı belirli bir yasal standart çerçevesinde gerçekleşiyor. Dolayısıyla eczane tabelaları benzeri sağlık kuruluşlarına ait tabelalarda kanun tarafından emredilen kriterler gerçekleştirilmek zorundadır diyebiliriz. Bu noktada firmamız bu alanda hayli deneyimli ve uygulanması gereken kriterleri takip eden kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir.

Eczane Tabelaları Rekabetten Uzak Olmalıdır

İnsan sağlığının söz konusu olduğu bir tanıtımda alışılagelmiş reklam stratejilerinin uygulanması hem etik anlamda doğru değildir hem de böyle bir rekabet insanlara zarar verecektir. Dolayısıyla eczane tabelaları anlamında ortaya çıkarılan çalışmalar yasal çerçevede olmak zorundadır. Dilerseniz bu noktada birazda standartların neler olduğundan bahsedelim. Her şeyden önce 6197 sayılı eczacılar ve eczaneler hakkında kanunun hükümlerine göre getirilen düzenlemede eczane tabelaları açıkça tarif edilmektedir. İsterseniz önceki çalışmalarımızı web sayfamızdan inceleyerek fikir edinebilir ve son derece makul fiyatlarla sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Eczane Tabelası Fiyatları Boyut ve Ebat İle İlgilidir

Standart bakımından diğer tabelalara göre farklılıklar gösteren eczane tabelası fiyatları diğer uygulamalarda birleşiyor. Örneğin zeminlerinin kompozit olması gerekiyor. Bunun dışında eczane kelimesinin vakumlu olması ve sadece eczane ışıklı kalan kısmın ışıksız şekilde tasarlanması yine kanunun diğer önemli detaylarını oluşturuyor. Tabii 2014 yılında yürürlüğe giren yönetmelik gereği eczane yazısının dışında eczacının işletme adının ışıklandırılması yasaklanmıştır. Dolayısıyla eczaneler kendi işletme isimlerini ışıklandırmadan bir standart yakalamak durumundadır diyebiliriz. İşletmelerin veya kurumsal işyerlerinin en belirgin özelliklerinin sergilendiği diğer yerlere göre farklılıklar gösteren eczane tabelası işyerinin boyutlarının dışında tasarlanamıyor

İstanbul Reklam Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz

Elbette bu tarz çalışmalarda profesyonel ve işinde deneyimli bir firma olan işletmemiz ile çalışmanızda yararı olduğunu düşünüyoruz. Şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışmasının referanslarını bulacağınız firmamızı tercih ederek İstanbul reklam firması arayışınıza çözüm getirmemize ne dersiniz? Üstelik birçok ödeme kolaylığı da sağlıyoruz efendim. Son derece uygun fiyatları ve işçilik kalitesi ile eczane tabelası projeniz için aramanızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.