Avm Tabelası

Kategori: Bilgi Bankası | 0

AVM Tabelası Nedir?

 

Herkesin zevkle girdiği ve zamanın nasıl geçtiğini bilmediği alışveriş merkezleri, ne kadar büyükse o kadar çok müşteri çekmektedir. Fakat bu büyüklüğün bazı dezavantajı olmaktadır. Bunlardan biri de girenin kaybolmasıdır. Sizi bu dertten kurtaracak olan firmamız, AVM tabelası ile tüm müşterilere yol haritası sunmanıza yardımcı olmaktadır. Şık görünüşünün yanında bir işletmenin prestij için olmazsa olmaz detaylardan biridir. Elbise, gıda, ürün satışı, elektronik bölümü gibi AVM’lerde bulunan birçok alana göre düzenlemeler yapılması gerekilmektedir.

Örneğin gıda satışı yapan bir bölüm için daha canlı renkler kullanılması dolaylı olarak müşteri potansiyelini arttıracaktır. Fakat takım elbise satışı içinse daha sade renkler kullanılması iyi olacaktır. Sizler için en ufak detaylara bile dikkat eden firmamız, mağaza için AVM tabelasında yaratıcılığını konuşturacaktır. Dilerseniz istediğiniz tasarımlara uygun tabelalarda üretilebilmektedir. AVM’lerin için ufak şehirler olarak nitelendirilebileceği için içindeki mağazalarda ilçeleridir. Bir mağazanın en dikkat çeken yeri girişi olduğu içinse AVM tabelasıyla göz alıcı olabilirsiniz.

AVM Tabelasının Avantajları

 

Öncelikle AVM tabelası, direkt olarak binanın dışına da yapılar topluluğunu tanıtmak için de yapılabilmektedir. İç ve dış olarak oldukça etkili modeller bulunmaktadır. Geç saatlere kadar açık olan merkezlerde ışıklandırmaları tabelalar tavsiye olunmaktadır. Böylelikle aracıyla ziyaret edecekler için bir kılavuz niteliğinde olacaktır. Diğer yandan kişisel mağazalarının için de AVM tabelalarını kullanabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen ürünler, akılda kalıcılığı hedeflediği için marka olma yolunda elinizden tutacaktır.

Binanın büyüklüğüyle doğru orantılı ne çok kapatacak ne de gözlerden çok uzak kalacak şekilde firmamızca montajı yapılmaktadır. Farklı yazı fontları ve farklı renkler kullanılarak montaj yapılan AVM tabelası, işletmenizin değerini arttıracaktır. Kaba harfler ve göz yorucu renklerin müşterileri uzaklaştırdığı da kanıtlanmış bir gerçek olduğu unutulmamalıdır. Merak uyandıran, ilgi çeken ürünler daima ön planda olmaktadır. Sizi en iyi yansıtan AVM tabelasını yıllar boyu aynı titizlikle inşa ederek, uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Siz de kalıpların dışına çıkarak kendi markanızı yaratmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.